Aile Saadeti

KİTAP-YORUM | | 13 Ağustos, 2011 | 5.213 kere okundu

Kitabın Adı: AİLE SAADETİ
Yazarı : S. MUHAMMED SAKİ EROL
Yayınevi : SEMERKAND

Aile Saadeti, evlilikle ilgili akla takılan hemen her konu için başvurulabilecek, güvenilir kaynaklardan yola çıkarak kaleme alınmış ender eserlerden. Ailede güzel geçim ve huzuru temin etme yolları, evlilikte yaşanan sorunların çözümü, kadının ve erkeğin yuvadaki vazifeleri ve hakları, gelin-kaynana diyaloğu, eşlerin anne-babalarına karşı hukuku, çocuk eğitimi ve terbiyesi, sabır, dua ve kanaat gibi mutluluğu besleyen güzel ahlaklar, evlilikte kıskançlığın sınırı, aile içi şiddet… Ve evlilikle ilgili daha bir çok güncel konunun cevabını eserde bulabilmek mümkün.

Aile Saadeti’nin bir diğer önemli özelliği ise ele alınan konuların Peygamber Efendimiz’in (s.a.v) aile hayatından kesitlerle ve çeşitli hikayeler, ibretli menkıbelerle örneklendirilmesi…

Günümüzde ailelerin yaşadığı ciddi sıkıntıların bir an önce son bulması amacıyla, M.Saki EROL tarafından titiz bir şekilde hazırlanan eser, evliliğinde huzur ve mutluluğu yakalamayı dileyenler için Semerkand Yayınları’ndan çıktı.

Eserin sesli kitabı da bulunmaktadır. Serdar Tuncer tarafından sesendirilen eser, konu başlıkları şeklinde 145 bölümden oluşmaktadır. Toplam süresi yaklaşık 8 saattir. Tüm MP3 Playerlarda keyifle dinleyebilirsiniz.

www.semerkandpazarlama.com sitesinden veya Semerkand İletişim Merkezlerinden temin edebilirsiniz.

Paylaşmak Güzeldir

Yorum Yapın