Doyamıyorum Sana Yavrum…

BEBEĞİMİN GÜNLÜĞÜ | | 13 Aralık, 2010 | 8.130 kere okundu

Mümkün olsa, seni bu halinle bu yaşında dondurmak istiyorum. Seni öpmeye, izlemeye, sevmeye doyamıyorum.

Çok güzelsin annecim. Tabi en önce sağlıklısın, akıllısın… Bin kere, milyon kere şükür varlığına.

Sen altı aylıkken “bir bebeğin en güzel zamanları” diyordum o hallerine. Ama yok annecim. İlk adımların, sonra paytak paytak yürümen, yarım yamalak konuşmaların, kendi başına yemek yeme çabaların, koşman, her şeyi “mu ne anne” diye sorman, yaylanmak suretiyle dans etmen…şimdiye kadar gördüğüm her halin çok özel benim için.

Bir de, hem lise hem de üniversite arkadaşlarımın içinde ilk anne olan benim Zeynebim. Teyzelerinin ilk göz ağrısı da sen. Beni çoktan geride bıraktın. Kendi çevremde “Zeynep’in annesi” diye anılır oldum:) Olsun, sen benim canımdan cansın, birtanecik yavrum gözümün bebeğisin. Bizim marifetimiz değil elbet, Allah’ın lütfusun.

Çok şey söylemek istediğim aslında ama malum ilham meselesi. Ve ilham da anneye hoşça kal diyor. Şimdilik:)

Çok seviyorum seni.

Paylaşmak Güzeldir

3 Yorum

  1. Hulfi diyor ki:

    Dünyada anne baba’ya sunulmuş cennet nimetidir çocuklarımız. Kim doyabilir ki… paylaşımlarınız çok güzel ve dokunaklı. Devamını sabırsızlıkla bekliyorum.

  2. z.aslı diyor ki:

    bende aleyna elif hanımefendiye katılıyorum sizi tebrik ediyorum:))) hülyan hnm yazılarınızda bazen kendimizi anneliğimizi ve evlatlarımızı buluyoruz ne güzel

  3. aleyna elif diyor ki:

    Sayın Hülya hanımefendi, yazılarınızı büyük bir ilgi ve beğeniyle takip ediyorum. O kadar güzel ve doğru tespitlerde bulunuyorsunuz ki takdir etmemek mümkün değil. İki çocuk annesi annesi bir bayan olarak yazı dizilerinizin devamını sabırsızlıkla bekliyorum. Günümüze ışık ve renk kattığınız için de çok teşekkür ediyorum.sevgiyle kalın:))

Yorum Yapın