HAKİKAT’li Bir Albüm

EDEBİFİKİR | | 23 Temmuz, 2012 | 4.858 kere okundu


Hakikate giden yolda durup düşünmeye çalıştığımız en samimi duygulara kapı açıyor Hakikat albümü. Abdullah Beyhan özgün, dokunaklı yorumuyla pişmanlıklarımıza, özlemlerimize, Yaradan’ın güzelliğine ve O’nun affına muhtaç halimize, O’nun Rasûlü’ne ve ehli beytine olan düşkünlüğümüze en tatlı nağmelerle değiniyor albümünde. Yine orijinal, yine her şeyiyle kendisine ait “hakikat”li bir eser.
Neredeyse tamamını kendisinin yazdığı ve bestelediği Hakikat albümünü sanatçı, en çok da günümüz gençlerini düşünerek hazırlamış.

Başarılı genç sanatçının yeni albümü ile ilgili düşünceleri ise şöyle:

“Adına modern denilen bir hayatın koşuşturmacası içerisinde içerisini boşalttığımız çok önemli değerlerimiz var. Durup düşünmeye, niçin yaratılıp nereye gittiğini sorgulamaya fırsat bulamayacak kadar ‘yoğun’ bir hayatın çocuklarıyız. Hem sanal hem sanal olmayan sosyal çevrelerle, TV ile, boş oyunlarla o kadar hemhal olduk ki hakikatleri hep erteler durumdayız. Bu kadar çok sesliliğin içerisinde mesajımızı ulaştırabilmek için fark edilebilir, dinlenildikçe dinlenilmek istenen eserler ortaya koymak zorundaydık. Bu nedenle Hakikat’i çıkarmadan önce çok hassas bir çalışma yaptık, çok düşündük, eserlerimizi tekrar tekrar elden geçirdik ve nihayet dinleyicilerimizin beğenisine sunduk. İnşallah başarılı ve hayırlı olur.”

Albümde yer alan eser isimleri:
1. Sübhânallah
2. On beşinci Zaman
3. Tövbe
4. Ne Olur Affeyle
5. Ya Rahman
6. Yetim Çocuk
7. Neredesin Anne
8. Can Özüm
9. Ah Efendim Hüseynim
10. Bir Güneş Doğdu
11. Sen Nebi

Hakikat albümü , Ramazan ayında dinleyicilerin beğenisine sunuldu. Başarılı ve hayırlı olması dileklerimizle…

Beyhan Grup

Albümü satın almak için tıklayın

Paylaşmak Güzeldir

Yorum Yapın